Меню сайта

НОВИНИ


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УВАГА!

БАХМУТСЬКИЙ ІНДУСТРІАЛЬНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ОГОЛОШУЄ НАБІР НА ПІДГОТОВЧІ КУРСИ ДЛЯ ВСТУПУ-2021. КУРСИ ПОЧНУТЬ СВОЮ РОБОТУ З 1 БЕРЕЗНЯ. ВАРТІСТЬ СКЛАДАЄ 1500 грн.

Вітаємо наших студентів Мороз Катерину, Шеченко Аврору, Курскова Валентина та Пєхова Дениса, які під керівництвом Грабельникова О.М. керівника фізичного виховання ВСК БІФК ДВНЗ ДонНТУ брали участь в першості міста з кульової стрільби серед студентів ЗВО І-ІІ р.а., що пройшла 24-25 лютого на базі ЗОШ № 18, і посіли друге місце. Бажаємо подальших успіхів!!!

 

З 16 по 18 лютого у шаховому клубі "Дебют" пройшов Чемпіонат міста з шахів серед здубовочів ЗФПО. 1 місце-Агро ліцей. 2 місце-БФККМ ім. Карабиця 3 місце-БІФК. Усі участники змагань були нагороджені грамотами від управління фізичної культури та спорту.

МИ ПАМ`ЯТАЄМО

15 лютого 2021 року в читальній залі коледжу відбулась традиційна зустріч, присвячена Дню День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

МИ НАЙКРАЩІ

З 08 по 10 лютого 2021 р. в СК "Металург" пройшов Чемпіонат  міста з настільного тенісу. В яскравому протистоянні найвищу нагороду за перше місце одержала команда БФККМ ім. І. Карабиця. Заслужену другу сходинку п'єдесталу завойовує ВСП БІФК ДВНЗ "ДонНТУ" Замикає трійку лідерів БКТІ.  Вітаємо переможців! ВИ НАЙКРАЩІ.

 

 

 

 

 

Методичні матеріали до Дня Героїв Крут

 

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту, який відзначається 27-го січня, прийнятий на офіційному рівні Генеральною Асамблеєю ООН 1-го листопада 2005-го року.

У цей день, День скорботи і пам’яті, ми приєднуємося до загальної печалі і прагнемо співчувати всьому цьому болю та втраті, ім’я якої Голокост. Її ніяк не заповнити. Вже не запобігти. Але нехай живе надія, що подібного більше ніколи не повториться! Будемо пам’ятати...

Символом Голокосту в Україні став розстріл понад ста тисяч людей, більшість із яких були євреями, у Бабиному Яру (м. Київ). Загальна кількість загиблих українських євреїв можна оцінити в 1,8 млн. чол. У цілому Україна втратила близько 70% довоєнного єврейського населення.

 

 

18 жовтня Європейський день боротьби з торгівлею людьми

 

2 жовтня 2020 року

в  технікумі відбулося святкування Дня працівників  освіти. В цей день викладачі отримали привітання від своїх студентів і грамоти від адміністрації за сумлінну працю і високий рівень професійної майстерності. Головною окрасою свята стала виставка квіткових композицій, яку подарували педагогам студенти груп.

 

БАХМУТСЬКА МІСЬКА РАДА

УПРАВЛІННЯ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ ТА У СПРАВАХ ДІТЕЙ

84510, м. Бахмут, вул. Сибірцева, 190, (0627)-44-01-64, 44-03-78, 44-93-58

E-mail: ympsd@bahmutrada.gov.ua, Код ЄДРПОУ 34215343

Від 14.09.2020 № вих. 2049/01-04

Керівнику

 

Відповідно до листа управління сім’ї, молоді та масових заходів національно – патріотичного виховання Донецької обласної державної адміністрації від 08.09.2020 № 367/01-12/0/334-20 «Про Всеукраїнський конкурс мультимедійних проєктів «Врятувати від забуття»  Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради просить Вас розповсюдити  інформацію серед учнівської та студентської молоді про проведення 14-го Всеукраїнського конкурсу мультимедійних проєктів «Врятувати від забуття», метою якого  є підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті, подолання історичних міфів.

Інформація додається.

 

Начальник Управління молодіжної

політики та у справах дітей

Бахмутської міської ради                                                           Л.О. Махничева

 

44 01 64

 

Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України у співпраці із центральними та місцевими органами влади, Київським міським будинком учителя, представниками Інституту історії України НАН України, Спілки письменників України проводять щорічний 14-й Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів «Врятувати від забуття», метою якого є підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті, подолання історичних міфів.

Умови конкурсу:

1.      У конкурсі можуть брати участь учні старших класів, студенти, учителі, молодіжні громадські організації та творчі спілки. На конкурс можуть подаватися як індивідуальні так і групові проєкти.

2.      Участь у конкурсі здійснюється на добровільних засадах.

3.      Конкурсні роботи та анкету учасника (учасників) слід надсилати на адресу: vriatuvaty-vid-zabuttia@ukr.net до 1 грудня 2020 р. Протягом грудня 2020 - січня 2021 р. журі з числа професійних учителів, режисерів, громадських діячів опрацьовує конкурсні роботи та визначає переможців. Відзначення переможців відбуватиметься наприкінці січня 2021 р.

4.      До участі у конкурсі приймаються мультимедійні проекти - аматорські документальні та ігрові фільми й відеоролики у форматі .аvі.

5.      Тривалість фільму не має перевищувати 8 хвилин.

6.      На початку відеороботи має бути чітко вказано назву матеріалу та його авторів.

7.      Авторський текст виконується українською мовою.

8.      До робота слід долучити окремим файлом у форматі .doc анкету (додається)

9.      Подані на Конкурс матеріали не рецензуються і не повертаються.

Питання і уточнення щодо умов конкурсу надсилати за адресою: vriatuvatv-vid-zabuttia@ukr.net

 

Анкета учасника конкурсу мультимедійних проєктів «Боротьба за Українську державність: сімейні історії українців»

Якщо роботу виконувала не одна людина (крім керівників), то анкети заповнюють усі автори, але надсилаються анкети одним файлом.

 

  1. Назва роботи.
  2. Прізвище, ім’я та по-батькові автора.
  3. Місце навчання (назва навчального закладу і клас, група тощо).
  4. Адреса місця навчання (з поштовим індексом).
  5. Контактні телефони та адреса учасників проєкту.

 

 

Кращій колектив з фізичної культури 2019-2020

 

Першість міста з легкої атлетики 2 місце

 

Першість міста з ДПЮ 2 місце

 

                                                                                                                                                                                 

 

 

ДЕПОРТАЦІЯ КРИМСЬКИХ ТАТАР

 

СМОТРЕТЬ ФИЛЬМ "ХАЙТАРМА" https://www.youtube.com/watch?v=S3xE_nq7iAw

 

Шановні викладачі!

В рубриці «Методичний кабінет» (в розділі «Педагогічна майстерня») розміщена добірка інтернет-ресурсів для організації дистанційного навчання.

До уваги голів циклових комісій!

Шановні колеги, ознайомтеся із зразком індивідуального плану роботи викладача на період карантину і доведіть інформацію до відома викладачів. План складається у паперовому варіанті і надається до методичного кабінету 28-29 квітня 2020 року. У разі виникнення питань звертайтеся до методиста технікуму. Дякуємо за співпрацю.

Зразок індивідуального плану

Ресурси для самоосвіти

 

Шановні викладачі!

        Зверніть увагу, що 26 березня 2020 р. у ваших «google-диск» буде розміщено списки студентів груп, в яких ви викладаєте. Вам необхідно проставити дати занять відповідно розкладу і оцінки (якщо вони є). У разі несвоєчасного виконання завдань студентами   або взагалі відсутності робіт, повідомляйте про це кураторам груп. Сподіваємось на плідну і злагоджену працю.

 

 

Шановні куратори!

Будь ласка, надайте в електронному вигляді диспетчеру списки батьків студентів (П.І.Б. повністю, контактні телефони). Нагадайте також студентам про своєчасне виконання завдань. Контроль за виконанням буде покладено на Вас і голів ЦК.

Адміністрація

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календарь
«  Март 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031