Суббота, 22.09.2018, 02:05
Приветствую Вас Гость | RSS

Бахмутський індустріальний технікум ДонНТУ

Меню сайта

НОВИНИ5

 

Досвід вирішує багато

   Вже вісім років поспіль в Бахмутському індустріальному технікумі проходить конференція "Мій перший професійний досвід". Метою конференції є передача досвіду та вражень стундентів, які пройшли практику на підприємствах міста, району та області, своїм молодшим колегам, у кортих проходження практики ще попереду. 

   Це в свою чегру дає можливість слухачам вибрати для себе саме те підприємство, на якому вони хотіли бі побувати та спробувати себе спеціалістами своєї професії, а також чітко зрозуміти, на скільки важливо застосувати свої теоретичні знання у практичному руслі.

   Не виключним став й цей рік. 21 лютого в читальній залі БІТ "ДонНТУ" пройшов наступний етап конференції. Слухачами (окрім студентів технікуму) також стали учні шкіл №2 та №12.

 

 

     

 

Технологи: одиннадцать девочек и один парнишка

Если для всех жителей нашего города 2 февраля был самый обычный день, то в Бахмутском индустриальном техникуме шел настоящий праздник. Дело в том, что двенадцать выпускников-технологов получили в этот день долгожданные дипломы младших специалистов. Это результат кропотливого труда, бессонных ночей, исписанных тетрадей и исчерченных листов ватмана.

Порадоваться за своих детей, одногруппников, коллег, друзей пришли на праздник родители и близкие люди, студенты техникума и дорогие гости. И конечно же, наверное, самые дорогие люди, которые все эти годы были рядом, поддерживали и помогали советом в любых ситуациях - классные  руководителями Т.Н. Нежура и Н.А. Давиденко.

Хотя в этот день перевернулась последняя страница студенческой жизни в техникуме¸ и наступил тот день, которого ребята ждали три с половиной года, было немножечко грустно. Ведь техникуму приходится говорить "До свиданья".

Но ведь не распрощаться навсегда! Директор В.В. Новиков, его заместители и заведующие отделением заверили виновников торжества, что в техникуме их ждут всегда и всегда им рады.

Также с радостью поздравила выпускников Л.А. Махнычева, начальник управления молодежной политики и по делам детей Бахмутского городского совета, - частый гость техникума.

Коллектив и студенты техникума приготовили для выпускников и гостей яркое и красочное шоу. Это и песни, и танцы, и красочные презентации, и масса других сюрпризов.

Еще раз поздравляем ребят, которые, не взирая ни на какие трудности, дошли до финиша, преодолев все трудности. В добрый путь, ребята, пусть он будет светлым и счастливым!

   

 

УВАГА!

З 22 січня 2018 року змінилися рахунки по оплаті за навчання. Навчання на підготовчих курсах 31257262114697. За користування гуртожитком 31254262214697.

 

9 січня – старт реєстрації на пробне ЗНО

Зареєструватися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна самостійно на сайті Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти. Реєстрація триватиме з 09 до 31 січня 2018 року. 

У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета: 24 березня з української мови і літератури, а 31 березня – з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов. 

Учасники пробного зовнішнього незалежного оцінювання мають можливість:

 • ознайомитися з процедурою та зразками тестів, що відповідають вимогам програм ЗНО, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року;
 • виконати пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
 • завчасно ознайомитися з організацією роботи пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання;
 • навчитись ефективно розподіляти час на виконання тесту;
 • отримати правильні відповіді та дізнатися результат тестування;
 • оцінити власний ступінь готовності до проходження зовнішнього незалежного оцінювання.
 • ІНСТРУКЦІЯ ЩОДО РЕЄСТРАЦІЇ https://prob.test.dn.ua/docs/instructions-for-registration-2018.pdf


Участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні є платною послугою. 

 

Вступ.ОСВІТА.UA: новий сервіс для абітурієнтів

Сайт Освіта.ua запустив роботу Інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA», метою функціонування якої є надання корисної інформації для майбутніх вступників до закладів вищої освіти.

Станом на сьогодні платформа «Вступ.ОСВІТА.UA» надає статистичні дані вступної кампанії 2017 року по кожному вищому навчальному закладу України.

Зокрема, майбутні абітурієнти, їх батьки та представники освітянської громадськості мають можливість дізнатись наступні дані по кожному вищому навчальному закладу України (та по бакалаврських спеціальностях):

 • середній рейтинговий бал зарахованих на бюджет;
 • середній рейтинговий бал зарахованих на контракт;
 • середній бал ЗНО серед зарахованих на бюджет;
 • середній бал атестата зарахованих на бюджет;
 • середній бал ЗНО серед зарахованих на контракт;
 • середній бал атестата зарахованих на контракт;
 • середній рейтинговий бал всіх зарахованих;
 • мінімальний бал ЗНО серед зарахованих на бюджет;
 • мінімальний бал атестата серед зарахованих на бюджет;
 • мінімальний рейтинговий бал серед зарахованих на бюджет;
 • кількість зарахованих абітурієнтів на бюджет;
 • кількість зарахованих абітурієнтів на контракт;
 • максимальний обсяг державного замовлення;
 • кількість поданих заяв до навчального закладу;
 • ліцензійний обсяг кожної спеціальності;
 • кількість невикористаних ліцензійних місць;
 • конкурс на одне бюджетне місце.

Також, зазначена інформація доступна по кожній бакалаврській спеціальності за якою проводився набір абітурієнтів у 2017 році.

Користуючись зазначеними даними українські абітурієнти зможуть зважено обирати свій шлях до здобуття вищої освіти.

Інформація, що розміщена у інформаційній системі «Вступ.ОСВІТА.UA» отримана з Єдиної державної бази з питань освіти (ЄДЕБО) на підставі укладеного договору із Державним підприємством «Інфоресурс», що є розпорядником ЄДЕБО.

Планується, що на сайті також висвітлюватиметься інформація про перебіг вступної кампанії 2018 року.http://osvita.ua/vnz/consultations/58603/

12 декабря студенты Бахмутского индустриального техникума ДонНТУ прослушали лекцию-презентацию о правилах поведения в случае обнаружения боеприпасов

 

 

 

Вход на сайт
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Календарь
«  Сентябрь 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

БИТ ДонНТУ
uCoz