Пятница, 18.09.2020, 20:01
Приветствую Вас Гость | RSS

Бахмутський індустріальний технікум ДВНЗ "ДонНТУ"

Меню сайта

Циклова комісія предметів профільної середньої освіти

Циклова комісія з предметів профільної середньої освіти

ЗВІТ за І семестр 2018-2019 навчального року

Узагальнена інформація про викладачів циклової комісії:

Всього викладачів

З них

Кваліфікаційна категорія «Спеціаліст»

Кваліфікаційна категорія «Спеціаліст другої категорії»

Кваліфікаційна категорія «Спеціаліст першої категорії»

Кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії»

Викладачів, що мають звання «Старший викладач»

Викладачів, що мають звання «Викладач-методист»

Викладач з вченим званням, науковим ступенем

12

1

1

6

4

-

2

-

2. Склад викладачів

Давиденко Наталя Олександрівна - голова ЦК, викладач фізики та астрономії; 

спеціаліст вищої категорії;

викладач-методист;

педагогічний стаж: 33 р.

Волков Микола Миколайович - викладач фізичного виховання;

спеціаліст I кваліфікаційної категорії;

педагогічний стаж: 31 р.

Грабельников Олег Миколайович - викладач фізичного виховання;

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії;

викладач методист;

педагогічний стаж: 18 р.

Гетьман Микола Анатолійович - викладач Захист Вітчизни

кваліфікаційна категорія "спеціаліст";

педагогічний стаж: 28 р.

Карманенко Олена Григорівна - викладач хімії,

спеціаліст I кваліфікаційної категорії;

педагогічний стаж: 40 р.

Нежура Тетяна Миколаївна - вчитель англійської мови та зарубіжної літератури;

спеціаліст I кваліфікаційної категорії;

педагогічний стаж: 16 р.

Рябуха Ганна Михайлівна - викладач біології;

спеціаліст II кваліфікаційної категорії;

педагогічний страж: 6 р.

Колодяжна Олена Іллівна - вчитель англійської і німецької мови;

спеціаліст I кваліфікаційної категорії;

педагогічний стаж: 24 р.

Самойленков Олексій Євгенович - викладач інформатики;

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії;

педагогічний стаж: 15 р.

Самусенко Тетяна Леонідівна - викладач зарубіжної літератури;

спеціаліст I кваліфікаційної категорії;

педагогічний стаж: 33 р.

Чеботарьова Наталія Іванівна - вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури;

спеціаліст I кваліфікаційної категорії;

педагогічний стаж: 20 р.

Шиян Ольга Олексіївна - завідуюча відділенням;

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії;

Відмінник освіти України;

педагогічний стаж: 33 р.

 

 

Комісія працює над проблемою

Впровадження нових освітніх стандартів як умови забезпечення сучасної якості загальної освіти

Проведені відкриті заняття

22.11.18 Карманенко О.Г. група Ф-18 тема «Феноли»


 

Проведені виховні заходи

06 листопада 2018 р. Чеботарьова Н.І. «Звучи, рідна мово»

    Захід, присвячений святкуванню Дня української писемності та мови, а також щорічному конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

 

  • 09 листопада 2018 року студенти ІІ курсу взяли участь у Всеукраїнському флешмобі « Написання радіодиктанту»;
  • 14 листопада 2018 року в технікумі   проводився 1 етап ХІХ  Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Взяли участь у конкурсі 15 студентів. Члени журі конкурсу перевірили роботи учасників  і вирішили рекомендувати до участі у 2 (обласному)  етапі ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови студентів, які одержали найбільшу кількість балів і посіли 1,2 та 3 місця:

 

1

55

Білоус Поліна Володимирівна

2 курс, гр.Ф-17

2

49

Мясоєдов Вадим Миколайович

2 курс, гр.Ф-17,

3

40

Ткаченко Юлія Сергіїївна

1 курс, гр.Ф -18,

18 жовтня 2018 року в технікумі було проведено урочисте відкриття ІХ  Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської  молоді імені Тараса Шевченка.

Захід був спрямований  на вшанування Великого Кобзаря, піднесення престижу української мови та літератури. Студенти ще раз перегорнули сторінки життєвого і творчого шляху поета світового рівня – Т.Г.Шевченка, декламували вірші, виявляли свій хист до літературної творчості.

23 жовтня 2018 року в технікумі   проводився 1 етап  ІХ  Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Взяли участь 17 студентів. Члени журі конкурсу перевірили роботи учасників конкурсу  і вирішили рекомендувати до участі у 2 (обласному)  етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу студентів, які одержали найбільшу кількість балів і посіли 1,2 та 3 місця:

1

22

Трубіна Ганна Володимирівна

3 курс, гр.Ф-16,

2

21

Білоус Поліна Володимирівна

2 курс, гр.Ф-17,

3

20

Мясоєдов Вадим Миколайович

2 курс, гр.Ф -17,

Студенти Шаповалов Д. та Курпанов Р. брали участь у IV Міжнародній студентській науково-практичній конференції «Студенти та молодь-для майбутнього України» м. Бахмут ДонУЄП. Керівник Грабельников О.М. Результати: Шаповалов Данило 1 місце, Курпанов Роман 2 місце.

                             2 місце кращій колектив фізичного  виховання 2019                                         2 місце підсумки кращий колектив 2019 Бахмут

НАГОРОДЖЕНЯ область 2019

Вход на сайт
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Календарь
«  Сентябрь 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

БИТ ДонНТУ
uCoz