Воскресенье, 25.08.2019, 23:10
Приветствую Вас Гость | RSS

Бахмутський індустріальний технікум ДВНЗ "ДонНТУ"

Меню сайта

Циклова комісія предметів профільної середньої освіти

Циклова комісія з предметів профільної середньої освіти

ЗВІТ за І семестр 2018-2019 навчального року

  1. Узагальнена інформація про викладачів циклової комісії:

Всього викладачів

З них

Кваліфікаційна категорія «Спеціаліст»

Кваліфікаційна категорія «Спеціаліст другої категорії»

Кваліфікаційна категорія «Спеціаліст першої категорії»

Кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії»

Викладачів, що мають звання «Старший викладач»

Викладачів, що мають звання «Викладач-методист»

Викладач з вченим званням, науковим ступенем

14

1

1

3

9

-

2

-

2. Склад викладачів

Комісія працює над проблемою

Впровадження нових освітніх стандартів як умови забезпечення сучасної якості загальної освіти

Проведені відкриті заняття

22.11.18 Карманенко О.Г. група Ф-18 тема «Феноли»


 

Проведені виховні заходи

06 листопада 2018 р. Чеботарьова Н.І. «Звучи, рідна мово»

    Захід, присвячений святкуванню Дня української писемності та мови, а також щорічному конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

 

  • 09 листопада 2018 року студенти ІІ курсу взяли участь у Всеукраїнському флешмобі « Написання радіодиктанту»;
  • 14 листопада 2018 року в технікумі   проводився 1 етап ХІХ  Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Взяли участь у конкурсі 15 студентів. Члени журі конкурсу перевірили роботи учасників  і вирішили рекомендувати до участі у 2 (обласному)  етапі ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови студентів, які одержали найбільшу кількість балів і посіли 1,2 та 3 місця:

 

1

55

Білоус Поліна Володимирівна

2 курс, гр.Ф-17

2

49

Мясоєдов Вадим Миколайович

2 курс, гр.Ф-17,

3

40

Ткаченко Юлія Сергіїївна

1 курс, гр.Ф -18,

  • 18 жовтня 2018 року в технікумі було проведено урочисте відкриття ІХ  Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської  молоді імені Тараса Шевченка.

Захід був спрямований  на вшанування Великого Кобзаря, піднесення престижу української мови та літератури. Студенти ще раз перегорнули сторінки життєвого і творчого шляху поета світового рівня – Т.Г.Шевченка, декламували вірші, виявляли свій хист до літературної творчості.

23 жовтня 2018 року в технікумі   проводився 1 етап  ІХ  Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Взяли участь 17 студентів. Члени журі конкурсу перевірили роботи учасників конкурсу  і вирішили рекомендувати до участі у 2 (обласному)  етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу студентів, які одержали найбільшу кількість балів і посіли 1,2 та 3 місця:

1

22

Трубіна Ганна Володимирівна

3 курс, гр.Ф-16,

2

21

Білоус Поліна Володимирівна

2 курс, гр.Ф-17,

3

20

Мясоєдов Вадим Миколайович

2 курс, гр.Ф -17,

Студенти Шаповалов Д. та Курпанов Р. брали участь у IV Міжнародній студентській науково-практичній конференції «Студенти та молодь-для майбутнього України» м. Бахмут ДонУЄП. Керівник Грабельников О.М. Результати: Шаповалов Данило 1 місце, Курпанов Роман 2 місце

 

12.10.18 Патріотичне свято до дня збройних сил України «Майбутній захисник»

15.11.18р. циклова комісія провела виховний захід

«Разом ми зробимо світ здоровіше»

для студентів навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації міста Бахмут

 

Студенти технікуму прийняли участь у спортивних змаганнях

  1. Першість міста з легкоатлетичної естафети 3 місце (04 вересня) Денисенко Л.О.
  2. Першість міста з легкої атлетики  3 місце (12 вересня) Денисенко Л.О.
  3. Першість міста з легкоатлетичного кросу 3 місце (14 вересень) Денисенко Л.О.
  4. Кубок міста з легкоатлетичної естафети 3 місце (20 вересня) Грабельников О.М.
  5. Першість міста зі стрітболу 1 місце (22 вересня) Грабельников О.М.
  6. Першість міста з народного жиму 3 місце (26 вересня) Грабельников О.М.
  7. Першість міста з амреслінгу 2 місце (05 жовтня) Грабельников О.М.
  8. Кубок міста з допризовної молоді 3 місце (10 жовтеня) Грабельников О.М.
  9. Першість міста з міні-футболу 1 місце (15 жовтеня) Волков М.М.
  10.  Спортивно-військові змагання «Захист та відвага» 2 місце (25 жовтеня)

Грабельников О.М.

  1.  Першість міста з баскетболу 3 місце (12 листопада) Грабельников О.М.
  2.  Кубок міста з паурліфтінгу 3 місце (21 листопада) Грабельников О.М.
  3.  Відкритий  кубок міста з кульової стрільби 2 місце (05 грудня) Грабельников О.М.
  4.  Кубок міста зі стрітболу 2 місце (07 грудня) Грабельников О.М.
  5.  Першість міста з амреслінгу 3 місце (15 грудня) Грабельников О.М.

Обласні та Всеукраїнські змагання

  1. I Студентські обласні змагання серед ЗВО 1-2 р. а. з шахів 4 місце 15-16 вересня у

м. Краматорськ Грабельников О.М.

  1. I Студентські обласні змагання серед ЗВО 1-2 р. а. з шашок 3 місце 29 вересня у м. Краматорськ Грабельников О.М.
  2. I Студентські обласні змагання серед ЗВО 1-2 р. а. з Баскетболу (юнаки) 1 місце

06 жовтня у м. Костянтинівка Грабельников О.М.

  1. II Студентські обласні змагання серед ЗВО 1-2 р. а. з Баскетболу (юнаки) 2 місце

17-18 листопада у м. Краматорськ Грабельников О.М.

  1. I Студентські обласні змагання серед ЗВО 1-2 р. а. зі стрітболу (юнаки) 3 місце

23-25 листопада у м. Покровську  Грабельников О.М.

  1. II Студентські обласні змагання серед ЗВО 1-2 р. а. зі стрітболу (юнаки) 1 місце

12 грудня у м. Дружківка Грабельников О.М.

  1. Всеукраїнські змагання серед ЗВО 1-2 р а. зі стрітболу (юнаки) 21 грудня м. Вінниця Грабельников О.М.

ДОСЯГНЕННЯ ГРАБЕЛЬНИКОВА О.М. (ФОТОЗВІТ) 

 

Вход на сайт
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Календарь
«  Август 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

БИТ ДонНТУ
uCoz