Меню сайта

ЦИКЛОВА КОМІСІЯ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНИХ ДИСЦИПЛІН


         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       ЦИКЛОВА КОМІСІЯ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНИХ ДИСЦИПЛІН

Астапов Сергій Володимирович

Голова циклової комісії електротехнічних дисциплін.
Освіта вища. 
Викладач I категорії.
Забезпечує викладання дисциплін: "Теоретичні основи електротехніки"; "Енергозбереження"; "Електроустаткування підприємств і цивільних споруд".

Завідувач лабораторією: "Основи промислової електроніки, мікропроцесорної техніки та автоматики"; «Загальна електротехніка з основами електроніки».

 

Личман Андрій Володимирович
Директор.
Освіта вища. 

Викладач I категорії.
Забезпечує викладання дисциплін: "Основи промислової електроніки"; "Електропостачання підприємств і цивільних споруд".

Дзивінська Тетяна Олексіївна
Освіта вища. 
Викладач вищої категорії.

Забезпечує викладання дисциплін: "Основи електроприводу"; "Електричні апарати"; "Електричні вимірювання"; "Вступ до спеціальності"; "Налагодження".
Завідувачка лабораторією «Електричні вимірювання»

Кравченко Олександр Миколайович
Освіта вища. 
Викладач І категорії.
Забезпечує викладання дисциплін: "Електричні машини"; "Охорона праці"; "Електробезпека"; "Загальна електротехніка".

Завідувач лабораторією: «Електричні машини», "Теоретичні основи електротехніки".

Бесєдіна Олена Вікторівна
Освіта вища. 

Викладач І категорії.
Забезпечує викладання дисциплін: "Електропостачання підприємств і цивільних споруд"; "Надійність електроприводів", "Основи автоматики"
Завідувачка лабораторією: «Електропостачання промислових підприємств та цивільних споруд».

Слєсарєва Олена Кимівна
Освіта вища. 

Викладач І категорії.
Забезпечує викладання дисциплін: "Монтаж, ремонт і експлуатація електроустаткування"; "Конструкційні та електротехнічні матеріали";  "Автоматика"; "Електроустаткування підприємств і цивільних спорудю"
Завідувачка лабораторією: «Автоматики та автоматизації вогнетривких виробництв».

Дзивінська Євгенія Ігорівна.

Освіта вища.

Викладач ІІ категорії.

Забезпечує викладання дисциплін: "Налагодження електроустаткування"; "Основи проєктування та конструювання електроустановок"; "Системи керування електроприводами".

Завідувачка лабораторією "Основи електроприводу та систем керування електроприводами"

Чергінський Євген Сергійович
Інженер-програміст
Освіта вища. 
Викладач ІІ категорії.
Забезпечує викладання дисциплін: "Основи промислової електроніки, мікропроцесорної техніки та автоматики"; "Комп'ютерна техніка та програмування".

Керівник начальної практики з комп'ютерної техніки.

 

ТИЖДЕНЬ ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНИХ ДИСЦИПЛІН

№ з/п

Найменування заходу

День тижня

Місце проведення

Відповідальна особа

1

2

3

4

5

1

Олімпіада з електротехнічних дисциплін серед студентів ІV курсу

гр. Е - 17

Понеділок

(І пара 800-920)

Лабораторія

 № 307

Кравченко О.М.

Дзивінська Є.І.

Слєсарєва О.К.

Беседіна О.К.

2

Виховний захід

"Інтелектуальна вікторина" серед студентів ІІІ курсу

гр. Е - 18

Вівторок

 

Аудиторія

 № 106

Чергінський Є.С.

Кравченко О.М.

3

Тематична гра

"Весела музична електрична перерва"

 Четвер

(велика перерва 1100-1130)

Хол технікуму

Чергінський Є.С.

Кравченко О.М.

4

Олімпіада з електротехнічних дисциплін серед студентів ІІІ курсу

гр. Е - 18

Четвер

(ІІІ пара 1130-1250)

Лабораторія

 № 307

Дзивінська Т.О.

Астапов С.В.

Кравченко О.М.

Слєсарєва О.К.

5

Виставка робіт "Альтернативні джерела добичі електроенергії"

серед студентів

І-ІV курсів

П'ятниця

(велика перерва)

Хол технікуму

Беседіна О.В.

Чергінський Є.С.

 

6

Регіональне методичне об'єднання викладачів електротехнічних дисциплін

"Підвищення педагогічної майстерності"

08.10.2020

(Онлайн-конференція)

Лабораторія

 № 309

Дзивінська Т.О.

 

7

Підведення підсумків тижня циклової комісії

П'ятниця

Лабораторія

 № 309

Члени ЦК

     

     12 жовтня 2020 року відбулася Олімпіада з електротехнічних дисциплін серед студентів IV курсу групи Е-17. Переможцями, що набрали найбільшу кількість балів, стали:

1 місце: Макаренко Артем та Аббасов Антон (однакова кількість балів);

2 місце:  Гулець Кирило;

3 місце: Мостовий Антон.

 

     13 жовтня 2020 року у читальный залі відбувся виховний захід "Інтелектуальна вікторина" серед студентів третього курсу. У важкій боротьбі перемогу отримала команда "Команда" (студенти Козаченко Євген, Троянський Данило, Муратов Микита, Синиця Андрій). Вітаємо з перемогою!

 

        15 жовтня 2020 року пройшла тематична гра "Весела музична електрична перерва" у холі технікуму. У цьому заході прийняли участь всі бажаючи студенти та викладачі технікуму.

 

 15 жовтня відбувся другий етап Олімпіади з електротехнічних дисциплін серед студентів ІІІ курсу групи Е-18.  Підбиваючи підсумки олімпіади, комісія визначила переможців:

1 місце: Синиця Андрій;

2 місце:  Дегтярьов Олександр;

3 місце: Колісник Денис.

 

 

     15 жовтня в холі закладу освіти пройшла виставка робіт "Альтернативні джерела добичі електроенергії" серед студентів I-IV курсів. В ході цього заходу студенти показали презентації з відображенням сучасних методів добичі та збереження паливно-енергетичних ресурсів нашої планети. Такі заходи є пропагандою енергозбереження та раціонального використання ресурсів, що є дуже важливим у наш час.

 

 

 

 

 

08.10.2020р. відбулося засідання регіонального методичного об’єднання

викладачів електротехнічних дисциплін Бахмутського регіону.

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

1. Організаційна робота

1.1 Аналіз результатів роботи РМО за 2019/2020 навчальний рік.

1.2 Обговорення і затвердження  плану роботи РМО на 2020/2021 н. р.

Доповідає: Дзивінська Т.О, голова РМО

2 Педагогічний семінар

2.1Педагогічна майстерність викладача КІТ ДВНЗ «ДонНТУ» Голик І.В.«Майстер-клас»заходу з енергозбереження «Ярмарок презентацій з енергозбереження».

Доповідає:Голик І.В., голова циклової комісії

КІТ «ДВНЗ» ДонНТУ

 

2.2Обговорення пропозицій щодо вдосконалення проведення тижнів з енергозбереження.

Доповідають: Дзивінська Т.О., Беседіна О.В., Голик І.В.,

Пацула-Русецька О.Д.

3 Методична робота

3.1Обговорення і рецензування методичних розробок, наданих учасниками засідання.

Доповідають:  Беседіна О.В., Дзивінська Т.О.,

Голик І.В.,Чергінський Є.С.

 

 

 

18.02.2020 р. в групі Е-17 викладач Дзивінська Т.О. провела відкрите заняття з дисципліни «Основи електропривода».

Тема практичного заняття: «Розрахунок механічних характеристик двигуна постійного струму незалежного  збудження».

 

 

В рамках Всеукраїнського тижня енергозбереження студенти та викладачі Бахмутського індустріального технікуму проводять "Марафон егергозберігаючих заходів" для школярів міста Бахмут. Учні шкіл міста прослухали короткі лекції щодо енергозбереження, заходів зберігання тепла та електроенергії в своїх будинках. Також кожен з них отримав вичерпну інформацію про наш технікум.

 

 


 





















Календарь
«  Март 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031