Четверг, 23.11.2017, 06:24
Приветствую Вас Гость | RSS

Бахмутський індустріальний технікум ДонНТУ

Меню сайта

ЦИКЛОВА КОМІСІЯ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНИХ ДИСЦИПЛІН

                 ЦИКЛОВАЯ КОМИССИЯ ЭЛЕКТРОТЕХНИЧЕСКИХ ДИСЦИПЛИН

                                        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

КВЕСТ - ЭТО ЗДОРОВО

     2 листопада в рамках тижня циклової комісії електротехнічних дисциплін було проведено гру-КВЕСТ «Електрик-ерудит» між командами студентів-електриків другого та третього курсів.

     Такий виховний захід в нашому навчальному закладі проводився вперше.

     Команди «Да буде світло» (гр. Е-14-01), «Електропацани» (гр. Е-14-02), «Електронщик» (гр. Е-15-01), «Viktoria» (гр. Е-15-05) змагалися у п’яти раундах та показали високий рівень професійних знань, швидкість прийняття вірних технічних, обізнаність в англійській мові, ерудицію.

     Вітаємо всіх учасників гри!

 

 

Майбутні електрики

      Студенти групи Е-14-01 виконують завдання електровимірювальної практики. Майбутні електрики набувають професійних навичок роботи з приладами та електрообладнанням. 

     

 

Студенти групи Е-14-02 під час електровимірювальної практики удосконалюють свою професійну майстерність. Майбутні електрики підключають на лабораторних стендах вимірювальні прилади, досліджують електричні параметри та аналізують отримані результати.

Мій перший професійний досвід

     16 березня 2016 року в Артемівському індустріальному технікумі ДВНЗ «ДонНТУ» в режимі «он-лайн» пройшла обласна студентська науково-практична конференція «Мій перший професійний досвід».

    Щорічно студенти четвертого курсу електротехнічного відділення діляться своїми першими враженнями про спеціальність за підсумками технологічної практики на підприємствах міста і району. З 2011 року ця конференція проходить в рамках регіонального методичного об'єднання викладачів електротехнічних дисциплін нашого регіону і є регіональною.

     В цьому році до нас на зв'язок вийшли студенти і викладачі Костянтинівського індустріального технікуму ДВНЗ «ДонНТУ», Маріупольського коледжу ГВУЗ «ПГТУ», навчальних закладів Слов'янська і Краматорська.

    Першими з доповідями-презентаціями виступили господарі конференції - студенти АІТ ДонНТУ Авраменко Сергій, Некрасов Денис, Рулmjв Антон і Медвідь Артем. Майбутні молоді фахівці поділилися своїм першим досвідом, який вони отримали під час технологічної практики на підстанції «Донбаська-750кВ».

    Усім присутнім (в цілому більше 150 чоловік) було цікаво дізнатися про можливості подальшої роботи і перспективи працевлаштування на промислових підприємствах нашої області.

     Підводячи підсумки роботи конференції, було прийнято рішення про подальшу співпрацю в цьому напрямку.


    

 

   

     

         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЖИТТЯ ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ

 

                                       

                        

                           

 

Вход на сайт
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Календарь
«  Ноябрь 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

АИТ ДонНТУ
uCoz