Пятница, 18.09.2020, 20:11
Приветствую Вас Гость | RSS

Бахмутський індустріальний технікум ДВНЗ "ДонНТУ"

Меню сайта

ЦИКЛОВА КОМІСІЯ ЕКОНОМІКИ, УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ

Викладачі здійснюють підготовку молодших спеціалістів у галузі знань

05 «Суспільні та поведінкові науки» і 07 «Управління та адміністрування»

за спеціальностями 051 «Економіка», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»

 

Знання економіки – це інвестиції в майбутнє, оскільки все, що нам буде потрібно завтра, написано економікою сьогодні.

Якщо погані лікарі – гинуть люди, якщо погані економісти – гине держава, отже економіка – це та сфера, яка керує державою і світом.

Економіка в усіх її проявах міцно увійшла в життя людства: як мінімум, без знань основ економіки неможливо правильно розподілити сімейний бюджет, як максимум, від професіоналізму економістів залежить добробут цілих держав. Тому професія економіста вже не одне десятиліття користується великою популярністю серед абітурієнтів.

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 051 «ЕКОНОМІКА» Економіст – це професія сучасності. Економісти затребувані скрізь, де потрібно планувати і розраховувати фінанси, де потрібно контролювати витрати коштів, аналізувати результати роботи підприємства. Значення професії економіста просто неоціненно, так як він зобов’язаний передбачити наперед значення тих чи інших показників, побачити динаміку розвитку підприємства, регіону, держави, застерегти керівника від неправильних дій. Саме професія економіста дає змогу зсередини зрозуміти, які механізми спрацьовують в економічному житті суспільства, як ними можна керувати, щоб досягати максимальних результатів.

Фахівці економічної сфери завжди серед лідерів по затребуваності на ринку праці: вони потрібні найрізноманітнішим підприємствам у будь-якій сфері бізнесу, державним органам влади, державним та фінансовим установам. Короткий перелік місць та посад, на яких працюють наші випускники:

Де (підприємства, організації, установи)

 • підприємства будь-якої сфери діяльності та форми власності
 • державні установи (податкові адміністрації, інспекції, відділення пенсійного фонду
 • страхові компанії
 • комерційні банки
 • інвестиційні компанії
 • туристичні агенції
 • аналітичні центри

Ким (посади, які може займати фахівець з економіки підприємства)

 • Економіст підприємства
 • Комерційний директор
 • Керівник проектів та програм (інноваційних, інвестиційних, соціально-політичних, освітніх, тощо)
 • Економіст-аналітик
 • Економіст відділу нормування та оплати праці
 • Економіст з ціноутворення
 • Економіст з бюджетування

Багато випускників створили власну справу – здійснюють успішну підприємницьку діяльність у різних сферах бізнесу (виробництво, торгівля, ресторанний бізнес, надання послуг).

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 072 «ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА ТА СТРАХУВАННЯ» - отримують ті, хто планує стати в майбутньому спеціалістами, компетентними у сфері економіки та здатними розпоряджатися грошовими коштами з метою збільшення капіталу. Висококваліфіковані досвідчені викладачі циклової комісії направляють свої зусилля на якісну підготовку випускників, що отримують реальні можливості для працевлаштування на таких престижних посадах, як фінансовий директор підприємства, начальник фінансового управління, керівник фінансового відділу, головний спеціаліст відділу (департаменту, управління), економіст, бухгалтер-ревізор бюджетних закладів, начальник кредитного відділу банку, державний податковий інспектор, фінансист, фінансовий аналітик або страховий агент. У нас ви ознайомитесь з особливостями ведення власного, банківського або страхового бізнесу, отримаєте сучасний рівень знань щодо управління державними фінансовими установами та їх коштами. Наші студенти мають можливість проходити виробничу практику у провідних фінансових установах, страхових компаніях, банках, органах ДФС та Держказначейства, фондах соціального страхування тощо. Це дає можли вість нашим випускникам одразу по отриманні диплому відчути себе бажаними фахівцями на ринку праці.

Головною перевагою спеціальності «Економіка» та спеціальності ««Фінанси, банківська справа та страхування» є їх актуальність, так як економісти та фінансисти завжди були і будуть затребувані. Крім цього, випускник має наступні переваги, як:

 • універсальність – можна знайти роботу в будь-якій сфері бізнесу;
 • високий попит на ринку праці;
 • високий рівень заробітної плати;
 • можливість успішно почати власний бізнес з мінімальними витратами, так як економічні знання дозволять, заздалегідь, розрахувати всі ризики та перспективи.

 

Проблема комплексної підготовки майбутніх спеціалістів, формування професійної компетентності вирішується через реалізацію міждисциплінарних зв’язків суміжних дисциплін спеціальностей.
З метою поліпшення практичної підготовки майбутніх спеціалістів викладачі комісії фінансово-економічних дисциплін практикують широке використання комплексу професійних завдань практичної підготовки з професійних дисциплін.

Під керівництвом досвідчених викладачів циклової комісії студенти мають можливість здійснювати дослідницько-пошукову роботу, брати участь у міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференціях, круглих столах, олімпіадах, бізнес-тренінгах, інтелектуальних іграх і конкурсах наукових робіт і проектів.

 

 

 

 

 

 

 

    Викладачі та студенти беруть участь і займають призові місця в обласних та регіональних

«Студентських науково-практичних конференціях"

на рівні вузів 1-4 рівнів акредитації.

 

СТУДЕНТИ ІНДУСТРІАЛЬНОГО ТЕХНІКУМУ НА ФЛЕШМОБ У ЦЕНТРІ МІСТА

 

 

 

Вход на сайт
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Календарь
«  Сентябрь 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

БИТ ДонНТУ
uCoz